درباره ما

بیزنس ها و کسب و کارها وارد عصر جدیدی شده اند. مفاهیم و اصول رقابت، مزیت های رقابتی، سودآوری، برنده یا بازنده بودن، تغییر کرده است. همچنین، بسترهای بیزنس، هم در مقیاس جهانی، و هم در سطح داخلی و محلی متفاوت شده است. در چنین عرصه ایی، مهارت و تخصص مدیریتی یکی از حیاتی ترین عناصر هر بیزنسی به حساب می آید. از طرفی باید توجه کرد که در کشور ما، بیزنس ها و کسب و کارها، اکثرا در حالت سنتی گیر کرده و نتوانسته اند وارد فضای کلاسیک و مدرن بشوند. در نتیجه، اختلاف عظیمی با استاندارد ها و سطح کاری بیزنس های جهانی پیدا کرده اند. هرچند برخی شرکتها، بیزنس ها و کسب و کارها سعی و تلاش زیادی در جهت بکار گیری ابزارها، نرم افزارها و الگوریتمهای کاری پیشرفته نموده اند، اما هیچ کدام آنها به معنی ارتقای واقعی پروتکل کاری و بیزنسی نبوده و فقط به معنی داشتن ابزاری زرق و برق دار است. این خلاء عظیم، در حیطه کسب و کارها و بیزنس های کوچک و متوسط خیلی بیشتر مشهود بوده و بسیار تامل برانگیز است. تمرکز فعالیت شرکت مهام تدبیر مدیر، به مدیریت مسعود امیرکبیری در این حوزه بوده و تلاش دارد تا با ارائه خدمات در زمینه های مشاوره، تدوین و اجرای طرح های مدیریتی در خدمت بیزنس ها باشد، و آن ها را در مسیر سودآوری و موفقیت همراهی کند.

 

ماموریت ما

کارِ ما، بهتر کردن بیزنس و کسب و کار شماست.

به این صورت که، اول بیزنس شما را با متدهای پیشرفته مدیریتی و مالی تحلیل میکنیم تا نقاط قوت و ضعف کنونی شما، همراه با اطلاعات دقیق از محدودیت‌های فعلی که با آن مواجه هستید و فرصت های پیش رو، مشخص بشود، بعد، بر اساس این بررسی اولیه، استراتژی‌های بهبود کاری به صورت کاملا روشن طراحی میشود.

در طی این پروسه، باتوجه به این که وضعیت کنونی و نیاز های شما چه باشد، روی بخش های بازاریابی و فروش، برندینگ و مدیریت برند، استراتژی های اصلی شرکت، راهکارهای توسعه و تحول، طراحی و بازبینی فرآیندهای عملیاتی و مباحث دیگر کار خواهیم کرد.

هدف و تعهد حرفه‌ای ما این است که بیزنس و کسب و کار شما همیشه موفق، سودآور و در حال رشد و توسعه باشد.