سیاست حفظ اطلاعات و محرمانگی اطلاعات کاربران در وب سایت امیرکبیری
وب سایت امیرکبیری معتقد است اصول حفظ حریم شخصی و اطلاعات کاربران بسیار مهم و حساس است. در این سند اصول محرمانگی اطلاعات وب سایت امیرکبیری و نیز راهکارهای وب سایت امیرکبیری برای حفظ حریم شخصی و اطلاعات کاربران سایت وب سایت امیرکبیری توضیح داده شده است.
محتویات این سند
• این سند شامل توضیحی درباره اطلاعات خصوصی ای است که وب سایت امیرکبیری از کاربران سایت جمع آوری می کند و نیز نحوه استفاده وب سایت امیرکبیری از این اطلاعات. این اطلاعات شامل مواردی است که مخصوص هر کاربر بوده و به کمک آن ها می توان کاربران وب سایت امیرکبیری را به صورت منحصر به فرد شناسایی نمود. برای نمونه می توان به نام، نشانی، نشانی الکترونیک (ایمیل)، شماره تلفن و سایر اطلاعاتی که به صورت عادی در دسترس عموم مردم نیست اشاره نمود.
• این سند به مواردی که در اختیار وب سایت امیرکبیری نیست و وب سایت امیرکبیری هیچ کنترلی بر آن ها ندارد نمی پردازد.
اطلاعات جمع آوری شده و نحوه استفاده از آن ها
• شما با ثبت نام و ارسال فرمهای سفارش و پشتیبانی در سایت وب سایت امیرکبیری اطلاعات خصوصی خود از قبیل نام، نشانی، نشانی الکترونیک و … را در اختیار وب سایت امیرکبیری قرار می دهید.
• پس از ورود به سایت وب سایت امیرکبیری شما یک کاربر ناشناخته نیستید و اطلاعات مربوط به استفاده شما از خدمات وب سایت امیرکبیری نگهداری می گردد.
• وب سایت امیرکبیری به صورت خودکار پس از ورود شما به سایت وب سایت امیرکبیری اطلاعاتی از قبیل IP شما، اطلاعات کوکی های وب سایت امیرکبیری و صفحاتی که مشاهده می کنید را جمع آوری و نگهداری می کند.
• وب سایت امیرکبیری از این اطلاعات در راستای بعضی از مقاصد از قبیل ارتقاء خدمات وب سایت امیرکبیری، تهیه محتوای مناسب، برنامه های تبلیغاتی و مانند آن استفاده می کند.
• وب سایت امیرکبیری اطلاعات شما را اجاره نمی دهد، نمی فروشد و به اشتراک نمی گذارد به جز در موارد زیر:
o در صورت ادغام وب سایت امیرکبیری در یک شرکت دیگر. در این حالت قبل از به اشتراک گذاری اطلاعات شما، این موضوع به شما اطلاع داده شده و نظر شما را درباره ادامه استفاده از خدمات وب سایت امیرکبیری یا خروج کامل پرسیده می شود.
o در صورتی که مراجع قضایی اطلاعات شما را –به هر دلیلی- از وب سایت امیرکبیری بخواهند این اطلاعات در اختیار ایشان قرار می گیرد.
• وب سایت امیرکبیری ممکن است بر روی کامپیوتر شما کوکی ذخیره کرده و در مراجعات بعدی شما به سایت وب سایت امیرکبیری از آن استفاده کند.
ویرایش و تغییر اطلاعات شخصی
• شما می توانید اطلاعات ثبت شده خود را در سایت وب سایت امیرکبیری تغییر دهید. این اطلاعات شامل کلیه اطلاعاتی است که در هنگام عضویت در وب سایت امیرکبیری آن ها را در سایت وب سایت امیرکبیری وارد نموده اید؛ مگر آنها که از لحاظ شناسایی هویت برای کارکرد وب سایت امیرکبیری ملاک امنیت حساب کاربری داشته باشد مثل ایمیل و نام خانوادگی و…
• شما می توانید به طور کامل از وب سایت امیرکبیری و کلیه خدمات آن خارج شوید. در این حالت برخی از اطلاعات شما از وب سایت امیرکبیری حذف شده و تعدادی دیگر از آن ها حداقل به مدت یک سال بایگانی می شوند. این اطلاعات شامل نام، نام خانوادگی، نشانی الکترونیک، شماره تلفن همراه، پیام های ارسالی و مانند آن بوده ولی محدود به موارد فوق نیست.
محدودیت دسترسی به اطلاعات
• وب سایت امیرکبیری جهت حفظ امنیت اطلاعات محرمانه، ممکن است اطلاعات مهم مثل رمز عبور و … را به صورت رمز شده در پایگاه های داده خود ذخیره کند به نوعی که در صورت دسترسی ناخواسته و غیر مجاز به آن ها، این اطلاعات قابل استفاده توسط دیگران نباشد؛ اگر چه نمیتوانیم هیچ تضمینی در این رابطه به شما بدهیم.
• امیدواریم كه بتوانیم به شما این تضمین را بدهیم كه از اطلاعات شخصی تان تحت بالاترین استانداردهای امنیتی استفاده خواهد شد. وب سایت امیرکبیری تلاش خواهد كرد كه تمامی راه های معقول را طی كند تا امنیت هر نوع اطلاعاتی را كه از شما در اختیار دارد،‌ حفظ كند. همچنین اطلاعات شخصی شما در شبكه های امنی ذخیره می شوند اما متاسفانه،‌ با وجود فناوری فوق و ادوات امنیتی، نمی توان ایمنی هیچ مخابره داده ای از طریق اینترنت را به صورت %100 تضمین كرد. بنابراین ما نمی توانیم این اطمینان را به صورت قطعی بدهیم كه اطلاعاتی كه برای ما می فرستید،‌ در حین ارسال (مخابره) در هر شرایطی در امان خواهند بود و علاوه بر آن نمی توانیم مسئولیت اتفاقات ناشی از دسترسی غیر قانونی به اطلاعات شخصی شما را قبول كنیم. (همانند دسترسی ISP ها به اطلاعات ارسالی از رایانه شما) وب سایت امیرکبیری مسئولیت عواقب ناشی از دستیابی غیر قانونی شخص یا گروه ثالثی به اطلاعات شخصی شما را نیز نخواهد پذیرفت.
سایت های لینک شده
این سایت ممكن است با وب سایت های دیگر (“سایت های لینك”) پیوند داشته باشد. سایت های لینك شده تحت نظارت وب سایت امیرکبیری نیستند و وب سایت امیرکبیری در مورد آنها مسئولیتی ندارد. شما باید توجه داشته باشید كه اطلاعات شخصی كه برای سایت های لینك می فرستید،‌ تحت نظارت خط مشی حریم خصوصی وب سایت امیرکبیری نخواهد بود و ما جداً توصیه می كنیم كه نسبت به سیستم حفظ حریم خصوصی و سیاست های امنیتی آنها اطلاع حاصل كنید.
تغییرات در این سیاست ها
وب سایت امیرکبیری حق دارد در هر زمان بدون اطلاع قبلي در متن این سیاست نامه تغييرات ايجاد کند. اگرچه سعي ميشود از طريق ايميل کليه کاربران از تغييرات مطلع شوند ولي کاربران موظف اند با مراجعه مداوم به اين متن، از تغييرات آن مطلع گشته و در صورت مخالفت با آن ، درخواست قطع سرويس خود را نمايند و یا از سایت وب سایت امیرکبیری خارج شده و به آن مراجعه نکنند. در غير اين صورت تمام پيامد هاي احتمالي آن بر عهده کاربران خواهد بود .